€ 21,19*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Yuasa NP7-12 NP 12V 7Ah AGM lood-vlies accu met VdS-goedkeuring
De Yuasa NP7-12 is een betrouwbare AGM lood-vlies accu voor stand-by toepassingen waarbij een stabiele spanningsreserve direct beschikbaar moet zijn. Met 12V en 7Ah (20h) is deze reserve accu vooral geschikt voor UPS, telecommunicatie, noodverlichtingssystemen en brandalarm- en beveiligingssystemen. Dankzij de gesloten VRLA-constructie is deze batterij onderhoudsvrij en ontworpen voor langdurige inzet in kritische installaties.
Compacte back-up met betrouwbare stand-by prestaties
In toepassingen waar systemen alleen bij stroomuitval energie moeten leveren, zijn lage zelfontlading, compacte afmetingen en veilige montage extra belangrijk. Deze Yuasa accu heeft een zeer lage zelfontlading van minder dan 3% per maand, is geschikt voor stand-by en licht cyclisch gebruik en biedt een ontwerplevensduur tot 5 jaar. De VdS-goedkeuring G189099 maakt dit model extra geschikt voor veiligheidstoepassingen.
- 7Ah (20h) voor stabiele back-up in compacte systemen
- AGM lood-vlies technologie voor onderhoudsvrije werking
- VdS-goedgekeurd (VdS-nr. G189099) voor veiligheidstoepassingen
- Faston-terminal 4,8 mm voor gangbare aansluitingen
- Geschikt voor stand-by en licht cyclisch gebruik
Technische kenmerken
- Spanning: 12V
- Capaciteit: 7Ah (20h)
- Technologie: AGM lood-vlies accu
- Pooluitvoering: F1 / Faston 4,8 mm
- Afmetingen (L × B × H): 151 × 65 × 97,5 mm
- Bodembevestiging: B00
- Gewicht: 2,2 kg
- Ontwerplevensduur: ca. 5 jaar
- Productlijn: NP
- Artikelnummer: NP7-12
- Garantie: 1 jaar
- EAN: 4040849485664
Extra toepassingsgebieden
Daarnaast is dit model ook inzetbaar in medische apparaten, fotovoltaïsche toepassingen, besturings- en regelsystemen, elektronische testapparatuur, geofysische apparaten, maritieme uitrusting en spoorwegtoepassingen.
Veelgestelde vragen
Wanneer kies ik een 12V 7Ah accu?
Dit formaat is geschikt voor compacte systemen met beperkte inbouwruimte en een gemiddelde back-upbehoefte.
Waarom is de Faston-aansluiting belangrijk?
De aansluiting moet overeenkomen met uw bestaande kabelschoenen. Alleen dan past de accu technisch correct.
Is deze accu bedoeld voor puur cyclisch gebruik?
Dit model is vooral ontwikkeld voor stand-by toepassingen, maar is ook geschikt voor licht cyclisch gebruik.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | NP7-12 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | NP7-12 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.2 kg |
| Hoogte: | 97.5 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Yuasa |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +/-4,8mm |
| Productlijn: | NP |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |
Yuasa
Yuasa is een merk dat accu’s van hoge kwaliteit levert. Alles staat garant voor een lange levensduur en een perfecte startkracht. Het is dan ook niet zo vreemd dat deYuasa producten goed verkocht wordt. Binnen dit merk zijn er verschillende auto accu’s beschikbaar. Deze accu’s zijn geschikt voor verschillende modellen auto’s en motoren.
Yuasa accu’s
Een Yuasa accu is altijd een goede keuze, vooral vanwege de interessante prijs-kwaliteitverhouding. Het is belangrijk om voor het juiste type auto accu te gaan. Let ook goed op het gebruik van de accu, want wanneer deze lange tijd niet gebruikt wordt dan heeft dit een negatieve invloed op de levensduur. Om de Yuasa motor accu tijdens winterstalling in goede conditie te houden is het zeker aan te raden om gebruik te maken van een druppellader.
De Yuasa auto accu zal vaak dagelijks gebruikt worden. Alleen bij het rijden van korte stukjes is het ook weer aan te raden om de Yuasa autoaccu tussentijds op te laden.
Er zijn verschillende type accu’s van dit merk verkrijgbaar. Bijvoorbeeld de Yuasa 100ah met een hoge startcapaciteit. Het merk heeft ook een onderhoudsvrije accu uitgebracht. Bovendien is Yuasa ook nog eens de uitvinder van de bekende AGM accu.
Yuasa accu kopen
Er is keuze uit verschillende type auto accu’s of motor accu’s van Yuasa. Bijvoorbeeld de onderhoudsvrije accu, de Yiasa NP of de Yuasa RE. Ook de Yuasa Motoraccu Conventional 6 volt of 12 volt accu’s zijn van een hoge kwaliteit. Dit type motor accu’s kan trillingen beter weerstaan en is hierdoor minder gevoelig voor schade. Bovendien is de behuizing slagvast, iets dat voor een hogere betrouwbaarheid zorgt.
De Yuasa Motor accu High Performance levert meer vermogen, heeft een lange levensduur en is onderhoudsvrij. Yuaca heeft gezorgd voor een 30% hogere startkracht, iets dat duidelijk merkbaar is. Ook deze accu is trillingsbestendig en hiermee betrouwbaar.
Geschiedenis van Yuasa
Yuasa is een merk dat al ruim 100 jaar bestaat. Hierdoor hebben ze een grote ervaring met betrekking tot auto accu’s en motor accu’s opgebouwd. In 1977 gingen Yuasa Accu Japan en het Amerikaanse General Battery Corporation een samenwerking aan, iets dat nog steeds een groot succes is. Yuasa is inmiddels een bekend merk op het gebied van accu’s.
Naast accu’s voor auto’s leveren ze ook accu’s voor motoren, scooters, waterscooters, sneeuwscooters en terreinwagens. Een Yuasa accu kopen is altijd een goed idee, want dit bedrijf heeft het tweede grootste marktaandeel wanneer het op loodzuuraccu’s aankomt.