€ 6,03*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9884718
EAN:
4250889668426
Gewicht:
0.02 kg
Afmetingen:
50.3mm x
14.2mm x
0mm
(L x B x H)
AccuCell 3,2V Solar Lithium IFR 14500 AA 600mAh (LiFePo4)
Deze AccuCell LiFePo4-accu is speciaal ontworpen voor gebruik in solar-verlichting en andere toepassingen op zonne-energie. Dankzij de stabiele 3,2 Volt spanning en de Flat Top uitvoering is deze accu een betrouwbare vervanging voor standaard IFR 14500 cellen.
- Type: Lithium-ijzerfosfaat (LiFePo4)
- Capaciteit: 600 mAh
- Formaat: AA (IFR 14500)
- Afmetingen: 14,2 x 50,2 mm
- Uitvoering: Flat Top (zonder verhoogde pluspool), onbeveiligd
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | IFR 14500 |
| Breedte: | 14.2 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.6Ah |
| Categorie: | Speciale batterij |
| Fabrikantcode: | IFR 14500 |
| Gewicht: | 0.02 |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 50.3 mm |
| Merk: | Xcell |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | IFR |
| Spanning in volt: | 3.2 |
| Techniek: | LiFePo4 |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |