€ 4,07*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881111
EAN:
4042883332911
Gewicht:
0.025 kg
Afmetingen:
0mm x
17mm x
28mm
(L x B x H)
Xcell 2/3 Een industriële cel NiMH 1,2V 1600mAh hoge stroom
Xcell staat voor bijzonder krachtige cellen, die gebruikt worden in proffesionele toepassingen.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 133291 |
| Breedte: | 17 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.6Ah |
| Categorie: | Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | X2/3A1600 |
| Gewicht: | 0.025 kg |
| Hoogte: | 28 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Xcell |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | Racing |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |