€ 6,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879171
EAN:
4042883353695
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
28mm x
12mm x
0mm
(L x B x H)
Xcell batterij Lady 1.2V 500 mAh NiMH 1 eenheid
Xcell staat voor bijzonder krachtige cellen, die gebruikt worden in proffesionele toepassingen.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879171 |
| Breedte: | 12 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.5Ah |
| Categorie: | Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879171 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 28 mm |
| Merk: | Xcell |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | Lady |
| Spanning in volt: | 1,5V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |