€ 2,71*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879525
EAN:
4042883312562
Gewicht:
0.55 kg
Afmetingen:
115mm x
67mm x
67mm
(L x B x H)
XCell bouwplaatsbatterij, lantaarn batterij 4R25 6V, 9.5Ah (los)
Technische gegevens:
Spanning: 6VÂÂ
Capaciteit: 95 mAh
Kwaliteit : Zink-koolstof
Verpakking: 1 folie
Levering: 1 losse batterij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 131256 |
| Breedte: | 67 mm |
| Capaciteit in Ah: | 9.5Ah |
| Categorie: | 4R25X batterij |
| Fabrikantcode: | 4R25C |
| Gewicht: | 0.55 kg |
| Hoogte: | 67 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Xcell |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Extra super |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | Zn-MnO2 |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |