€ 70,58*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
3100225
EAN:
5060880591383
Gewicht:
17.1 kg
Afmetingen:
258mm x
172mm x
221mm
(L x B x H)
X-PRO premier Power M24-600 12V 70Ah
X-PRO SPECIALE BATTERIJEN zijn ontwikkeld om te voldoen aan de veranderende behoeften van schepen en toepassingen die een hoge output vereisen.
Het garandeert de kostenbesparing met de langere levensduur door te bestaan uit een corrosiebestendige legering en speciaal actief materiaal. Bovendien is het handig omdat het de maximale opslagcapaciteit biedt voor de opening tussen elk seizoen en geen onderhoud nodig heeft.
- Verbeterde levensduur door toevoeging van speciale additieven die de kristalstructuur van actief materiaal versterken.
- Garandeerde de veiligheid van de gebruiker door de speciale structuur van de verzegelde afdekking aan te passen.
Loodaccu, Startaccu, 12 volt accu, Boot accu
Vervanging voor VMF24M, DC24M
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | M24-600 |
| Bodembevestiging: | B1 |
| Breedte: | 172 mm |
| Capaciteit in Ah: | 70Ah |
| Categorie: | Boot accu |
| Fabrikantcode: | M24-600 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 17.1 kg |
| Hoogte: | 221 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 600 EN |
| Lengte: | 258 mm |
| Merk: | X-Pro |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | 1 |
| Productlijn: | Premier Power |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Semi tractie accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |