€ 201,84*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
3100233
EAN:
8717545596012
Gewicht:
31.22 kg
Afmetingen:
349mm x
175mm x
290mm
(L x B x H)
VMF 96002 Semi Traction 12V 125Ah Zuur
De Semi ah 12V 93100233 wordt geproduceerd door VMF. De afmetingen van de accu zijn 349 x 175 x 290 mm en de koudstartstroom van de accu is 720A.
Geschikte opslagcapaciteit van 125 Ah
Met een capaciteit van 125 Ah biedt de Semi ah 12V 93100233 veilige prestaties.
Praktische batterij met de pluspool aan de rechterkant
Het circuit- en pooltype van uw nieuwe Semi ah 12V 93100233 accu moeten identiek zijn aan de waarden van de oude accu. Informatie over het circuit vertelt u waar de pluspool van de batterij zich bevindt. De VMF heeft circuit 0, dus de pluspool bevindt zich rechts.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 96002 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 125Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu, Tractor accu, Vrachtwagen accu |
| Fabrikantcode: | 96002 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 31.22 kg |
| Hoogte: | 290 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 720 EN |
| Lengte: | 349 mm |
| Merk: | VMF |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Semi Traction |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Semi tractie accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |