€ 168,93*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
3100384
EAN:
8717545596005
Gewicht:
24 kg
Afmetingen:
415mm x
175mm x
215mm
(L x B x H)
VMF 95901 Semi Traction 12V 120Ah Zuur
De Semi Tracti ah 12V 93100384 is een hoogwaardige accu van VMF. De afmetingen van de autoaccu zijn 415 x 175 x 215 mm en de koude startstroom is 600 A. Hoe groter de motor, hoe meer stroom uw auto nodig heeft om te starten.Veilige capaciteit van 120 Ah
De Semi Tractie ah 12V 93100384 heeft een capaciteit van 120 Ah. Hoe hoger de waarde, hoe meer elektrische lading er in de accu kan worden opgeslagen.Praktische batterij met de pluspool aan de rechterkant
Controleer voor aankoop of het circuit en pooltype van uw nieuwe accu identiek zijn aan de waarden van het oude model. Het circuit geeft aan of de pluspool zich rechts of links van de accu bevindt. Om dit te bepalen, plaatst u de batterij zo dat de polen naar u toe wijzen. Dit product heeft circuit 0. Dit betekent dat de pluspool van voren gezien rechts zit.| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 95901 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 120Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu, Tractor accu, Vrachtwagen accu |
| Fabrikantcode: | 95901 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 24 kg |
| Hoogte: | 215 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 600 EN |
| Lengte: | 415 mm |
| Merk: | VMF |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Semi Traction |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Semi tractie accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |