€ 100,83*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
3100381
EAN:
8717545595930
Gewicht:
18.9 kg
Afmetingen:
260mm x
175mm x
225mm
(L x B x H)
VMF 95551 SMF 12V 68Ah Ca/Ca
Deze autoaccu is van VMF. De afmetingen van de accu zijn 260 x 175 x 225 mm en de koudstartstroom van de accu is 550A.
De juiste accu voor jouw auto
Met een capaciteit van 68 Ah biedt de SMF ca 12V 93100381 veilige prestaties.
Hiermee moet je rekening houden bij het kopen
Het circuit- en pooltype van uw nieuwe SMF ca 12V 93100381 accu moeten identiek zijn aan de waarden van de oude accu. Het circuit geeft aan waar de pluspool zich op de accu bevindt. Kijk hiervoor van voren naar de accu. Deze VMF accu heeft circuit 1, dus de pluspool zit van voren gezien links.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 95551 |
| Bodembevestiging: | B01 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 68Ah |
| Categorie: | Camper accu, Caravan accu, Tractor accu, Vrachtwagen accu |
| Fabrikantcode: | 95551 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 18.9 kg |
| Hoogte: | 225 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 550 EN |
| Lengte: | 260 mm |
| Merk: | VMF |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | SMF |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Ca/Ca |
| Type (soort): | Semi tractie accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |