€ 437,49*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882758
EAN:
8719076041634
Gewicht:
3.5 kg
Afmetingen:
249mm x
100mm x
180mm
(L x B x H)
Victron Phoenix Smart IP43 Lader 12/50 (3)
Lader met adaptief batterijbeheersysteem, dat wil zeggen, de laadkarakteristiek wordt automatisch aangepast aan het type batterijgebruik. De Phoenix-oplader regelt ook de laadspanning via een temperatuursensor. Het heeft ook een spanningssensor om spanningsverliezen veroorzaakt door de kabelweerstand te compenseren.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | PSC125053085 |
| Breedte: | 100 mm |
| Capaciteit in Ah: | 200-800Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Quad acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | PSC125053085 |
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| IP nummer: | IP43 |
| Laadstroom in Ah: | 50 |
| Lengte: | 249 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Phoenix Smart |
| Spanning in volt: | 12V |