€ 314,65*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882755
EAN:
8719076041900
Gewicht:
3.5 kg
Afmetingen:
100mm x
249mm x
180mm
(L x B x H)
Victron Phoenix Smart IP43 Lader 12/30
Lader met adaptief batterijbeheersysteem, dat wil zeggen de laadkarakteristiek wordt automatisch aangepast aan het type batterijgebruik. De Phoenix-oplader regelt de laadspanning via een temperatuursensor.
Daarbij is er ook een spanningssensor om spanningsverliezen die veroorzaakt worden door de kabelweerstand te compenseren.Â
Omdat de lader is uitgerust met bluetooth kunt u de lader direct verbinden met uw smartphone. Zo kun u de laadstatus gemakkelijk ten alle tijden inzien.Â
Door de 1 + 1 uitgang kunt u met de 2e uitgang tot ongeveer 3Ah bijvoorbeeld tegelijkertijd een startaccu bijladen.Â
Voordelen:
- Ingebouwde bluetoothÂ
- 1 + 1 Uitgang
- 5-staps laad algoritme
- Beschermd tegen accu ompoling
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | PSC123051085 |
| Breedte: | 249 mm |
| Capaciteit in Ah: | 100-400Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Quad acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | PSC123051085 |
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| IP nummer: | IP43 |
| Laadstroom in Ah: | 30 |
| Lengte: | 100 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Phoenix Smart |
| Spanning in volt: | 12V |