€ 175,75*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9882772
EAN:
8719076052517
Gewicht:
1.4 kg
Afmetingen:
235mm x
65mm x
108mm
(L x B x H)
Victron IP/22 24/16 (3) voor campers en boten met 3 uitgangen
Batterij lader met ingebouwde Bluetooth. Hiermee kunt u de laadstand via u telefoon inzien.ÂÂ
De victronconnect App:ÂÂ
Uw Blue Smart IP67-oplader instellen, weergeven en configureren met uw smartphone. Met de VictronConnect-app voor iOS- en Android-apparaten kunt u de status van uw oplader en de batterij weergeven en zelfs de functies van uw oplader bedienen. Standaard worden de spanning en stroom weergegeven op het scherm.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC241644002 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Quad acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | BPC241644002 |
| Gewicht: | 1.4 kg |
| Hoogte: | 108 mm |
| IP nummer: | IP22 |
| Laadstroom in Ah: | 16 |
| Lengte: | 235 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Blue Smart |
| Spanning in volt: | 24V |