€ 107,50*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882763
EAN:
8719076037415
Gewicht:
1.55 kg
Afmetingen:
235mm x
65mm x
108mm
(L x B x H)
Victron IP22 12/15 lader voor auto's, campers en boten met 1 uitgang
Batterij lader met ingebouwde Bluetooth. Hiermee kunt u de laadstand via u telefoon inzien.Â
De victronconnect App:Â
Uw Blue Smart IP67-oplader instellen, weergeven en configureren met uw smartphone. Met de VictronConnect-app voor iOS- en Android-apparaten kunt u de status van uw oplader en de batterij weergeven en zelfs de functies van uw oplader bedienen. Standaard worden de spanning en stroom weergegeven op het scherm.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC121542002 |
| Breedte: | 65 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Quad acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | BPC121542002 |
| Gewicht: | 1.55 kg |
| Hoogte: | 108 mm |
| IP nummer: | IP22 |
| Laadstroom in Ah: | 15 |
| Lengte: | 235 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Blue Smart |
| Spanning in volt: | 12V |