€ 42,39*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9883169
EAN:
8719076021438
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
59mm x
42mm x
115mm
(L x B x H)
Batterijbescherming 100A voor 12V en 24V
Victron's BatteryProtect schakelt de stroomtoevoer naar uw verbruiksaccu uit voordat uw startaccu te ontladen is. De alarmuitgang wordt geactiveerd wanneer de accu langer dan 12 seconden onder de door u ingestelde spanning komt. Op de uitgang kunt u een akoestisch signaal, een LED of een relais aansluiten. Als de lage spanning nog 90 seconden aanhoudt, wordt de belasting uitgeschakeld. Pas 30 seconden nadat de gewenste accuspanning is bereikt, wordt de voeding weer ingeschakeld.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPR000100400 |
| Breedte: | 42 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPR000100400 |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 115 mm |
| Lengte: | 59 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Pooluitvoering: | M8 |
| Productlijn: | Batterijbescherming |