€ 3,68*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882805
EAN:
8719076045540
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
47mm
(L x B x H)
Wandbevestiging voor de Victron Blue Smart IP65 batterijlader
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC920100200 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPC920100200 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 47 mm |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Wandbevestiging Blue Smart |