€ 31,68*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882798
EAN:
8719076051343
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
47mm
(L x B x H)
Magnet verbinder voor Victron IP 65 Batterijlader
Magnetische connector voor het eenvoudig aansluiten van een 12V accu met een Victron IP65 lader.
De oplader moet als tegenhanger zijn uitgerust met een MagCode-clip.
De poort wordt geleverd met een scharnierend deksel en montagering voor installatie
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC900520014 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPC900520014 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 47 mm |
| Laadstroom in Ah: | 15 |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Power port |