€ 31,68*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882797
EAN:
8719076046578
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
47mm
(L x B x H)
Victron Magnet Clip voor Blue Smart IP65 Lader
Magneet aansluiting voor het eenvoudig verbinden van een 12 Volt batterij met een Victron IP65 Lader. De batterij moet met de MagCode Port aangesloten zijn.ÂÂ
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC900500014 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPC900500014 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 47 mm |
| Laadstroom in Ah: | 15 |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Power clip |