€ 9,58*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9882801
EAN:
8719076040156
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
47mm
(L x B x H)
Aansluitklemmen met 30A zekering voor Victron Blue Smart IP65 Lader
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC900400014 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPC900400014 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 47 mm |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Klemmen |