€ 5,89*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882795
EAN:
8719076040125
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
47mm
(L x B x H)
Aansluitkabel voor Victron Blue Smart IP65 met M6 oogaansluiting
- Voor batterijen met M6-aansluiting
- Beveiligd door een 30A ATO-zekering
- Geschikt voor Victron Blue Power IP65-oplader
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BPC900100014 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BPC900100014 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 47 mm |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Kabel |