€ 39,69*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Victron Battery Balancer laadstatus-equalizer
Verschillende laadtoestanden van batterijen die in serie of parallel zijn aangesloten, kunnen leiden tot overladen. Dit verkort de levensduur van de batterijen aanzienlijk.
De Battery Balancer brengt de laadtoestand in evenwicht. De (laadstatus-equalizer) kan ook worden gebruikt voor meerdere parallelle reeksen accus die in serie zijn aangesloten
Indien nodig kunnen meerdere balancers parallel worden aangesloten.
De balancer kan ook worden gebruikt voor een 48V-systeem. In dit geval heeft u drie batterijbalancers nodig.
De balancer heeft verschillende LED-displays om uw batterijsysteem te besturen:
- Groen: aan (accuspanning> 27,3V)
- Oranje: lager accucircuit actief (afwijking) & gt 0.1V)
- Oranje: bovenste batterijcircuit actief (afwijking & gt 0.1V)
- Rood: alarm (afwijking & gt 0.2V) Het display blijft totdat de afwijking is afgenomen tot onder 0,14V of totdat de spanning daalt tot onder 26,6V.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BBA000100100 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | BBA000100100 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | Balancer |