€ 24,56*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879929
EAN:
8719076019589
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
190mm x
95mm x
60mm
(L x B x H)
Victron VE.Direct naar USB Interface
Met de Victron VE.Direct naar USB-interface kunt u apparaten van Victron met VE.Direct-verbinding via USB op een computer aansluiten. De prestatiegegevens kunnen eenvoudig worden beheerd via de computer en u kunt uw apparaten configureren met de gratis Victron-software.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | ASS030530010 |
| Breedte: | 95 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | ASS030530010 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 190 mm |
| Merk: | Victron Energy |
| Productlijn: | USB |