€ 109,58*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9888936
EAN:
4250889683931
Gewicht:
19.99 kg
Afmetingen:
170mm x
mm x
196mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor A Mobility Value Shopper Scooter 24V 2 x 12V 36Ah
Deze set bevat: 2x Universal Power UPG12-36 12V 36Ah (C20) Gel accu onderhoudsvrij, cyclisch,De Gel accu is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,Hoogwaardige cyclusbatterij van Universal Power
Deze vervangende accu is compatibel met de A Mobility Value Shopper, heeft een totale spanning van 24V en een nominale capaciteit van 36Ah, De accu heeft een F11 (M6) aansluiting met een 1 circuit,Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 196mm x 131mm x 170mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 20kg,Voordelen
zeer geringe zelfontladinggeregelde klepgeheel onderhoudsvrijlange levensduur tot 10 jaar| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 131 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Gewicht: | 20 |
| Hoogte: | 170mm |
| Lengte: | 196 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |