€ 233,15*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888933
EAN:
4250889683900
Gewicht:
19 kg
Afmetingen:
183mm x
mm x
350mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor Sunrise Medical Elite XS 6kmh Scooter 24V 2 x 12V 70Ah
Deze bundel bevat: 2x Universal Power UPC12-80,De AGM accu is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,Betrouwbare AGM cyclusaccu van Universal Power
De Vervangingsbatterij voor Sunrise Medical Elite XS 6kmh Scooter 24V 2 x 12V 70Ah is compatibel met de Sunrise Medical Elite XS 6kmh, Het totale vermogen van de set is 24V met een nominale capaciteit van 70Ah, De accu heeft een F11 (M6) aansluiting met een 0 circuit,Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 350mm x 167mm x 183mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 19kg,Voordelen
zeer geringe zelfontladinggeregelde klepgeheel onderhoudsvrijlange levensduur tot 10 jaar| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 167 mm |
| Categorie: | Batterij |
| Gewicht: | 19 |
| Hoogte: | 183mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |