€ 233,15*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888932
EAN:
4250889683894
Gewicht:
19 kg
Afmetingen:
183mm x
mm x
350mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor Meyra Ortopedia Touring 926, 927 Rolstoel 24V 2 x 12V 70Ah
De set bestaat uit: 2x Universal Power UPC12-80,De cyclusbatterij is geschikt voor:
De Universal Power UPC12-80 is een hoogwaardige cyclusaccu voor het toepassingsgebied van rolstoelen, scooters, scootmobiel en elektrische voertuigen,Betrouwbare cyclusaccu van Universal Power>
De vervangende accu is compatibel met de Meyra Ortopedia Touring 926, 927, Hij heeft een nominale capaciteit van 70Ah met een totale spanning van 24V, De batterij heeft een F11 (M6) aansluiting met een 0 circuit,Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 350mm x 167mm x 183mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 19kg,Voordelen
zeer geringe zelfontladinggeregelde klepgeheel onderhoudsvrijlange levensduur tot 10 jaar| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 167 mm |
| Categorie: | Batterij |
| Gewicht: | 19 |
| Hoogte: | 183mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |