€ 111,84*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888922
EAN:
4250889683795
Gewicht:
19 kg
Afmetingen:
125mm x
mm x
166mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor Freerider FR 1683, FR 1683P2 Scooter 24V 2 x 12V 30Ah
Deze set bevat: 2x Universal Power UPC12-30,De AGM accu is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,Betrouwbare AGM cyclusaccu van Universal Power
De Vervangingsbatterij voor Freerider FR 1683, FR 1683P2 Scooter 24V 2 x 12V 30Ah is compatibel met de Freerider FR 1683, FR 1683P2, Het totale vermogen van de set is 24V met een nominale capaciteit van 30Ah, De accu heeft een F13 (M5) aansluiting met een 0 circuit,Afmetingen:
De batterijen meten ieder 166mm x 175mm x 125mm (LxBxH) en wegen samen 19kg,Voordelen
zeer geringe zelfontladinggeregelde klepgeheel onderhoudsvrijlange levensduur tot 10 jaar| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 175 mm |
| Categorie: | Batterij |
| Gewicht: | 19 |
| Hoogte: | 125mm |
| Lengte: | 166 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |