€ 43,55*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888843
EAN:
4250889683016
Gewicht:
9 kg
Afmetingen:
151mm x
98mm x
105mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor Alber E-Fix E20, E25 Rolstoel 24V 2 x 12V 12Ah
De set bestaat uit: 2x Universal Power UPC12-12,
De cyclusbatterij is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,
Hoogwaardige cyclusbatterij van Universal Power
Deze vervangende accu is compatibel met de Alber E-Fix E20, E25, heeft een totale spanning van 24V en een nominale capaciteit van 12Ah, De accu heeft een F2 (6,3mm) aansluiting met een 0 circuit,
Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 151mm x 98mm x 105mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 9kg,
Voordelen
- zeer geringe zelfontlading
- geregelde klep
- geheel onderhoudsvrij
- lange levensduur tot 10 jaar
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 98 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Gewicht: | 9 |
| Hoogte: | 105mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |