€ 43,55*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888841
EAN:
4250889682996
Gewicht:
9 kg
Afmetingen:
151mm x
98mm x
105mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor ActiveCare Spitfire 1310, 1410 Scooter 24V 2 x 12V 12Ah
De set bestaat uit: 2x Universal Power UPC12-12,De AGM accu is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,Betrouwbare cyclusaccu van Universal Power>
De vervangende accu is compatibel met de ActiveCare Spitfire 1310, 1410, Hij heeft een nominale capaciteit van 12Ah met een totale spanning van 24V, De batterij heeft een F2 (6,3mm) aansluiting met een 0 circuit,Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 151mm x 98mm x 105mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 9kg,Voordelen
geheel onderhoudsvrijklepgestuurdzeer geringe zelfontladinglange levensduur tot 10 jaar</li></ul| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 98 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Gewicht: | 9 |
| Hoogte: | 105mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |