Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Varta N70 Blue Dynamic 12V 70Ah EFB 570500076D842
€ 115,01*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
| Adres fabrikant | VARTA AG, VARTA-Platz 1, 73479, Ellwangen, DE, www.varta-ag.com |
|---|
Productaansprakelijkheid
Varta N70 Blue Dynamic EFB autobatterij 12V 70Ah 760A
De Varta N70 Blue Dynamic EFB is een moderne 12V start-stop accu die ontwikkeld is voor voertuigen met een verhoogde energiebehoefte. Met een capaciteit van 70Ah en een krachtige koude startstroom van 760A (EN) levert deze autobatterij betrouwbare prestaties bij zowel dagelijks gebruik als intensieve verkeerssituaties.
Betrouwbare prestaties bij veelvuldig starten
Auto’s met start-stop technologie vragen om een accu die frequent laden en ontladen kan verwerken zonder prestatieverlies. Dankzij de EFB-techniek blijft deze batterij stabiel functioneren, ook bij korte ritten, stadsverkeer en regelmatige stilstandmomenten.
- Constante startkracht onder uiteenlopende rijomstandigheden
- Geschikt voor voertuigen met basis start-stop systeem
- Verbeterde weerstand tegen cyclische belasting
- Onderhoudsvrije constructie voor extra gebruiksgemak
- Degelijke kwaliteit uit de Blue Dynamic serie
Stabiele stroomvoorziening voor moderne auto’s
Naast het starten van de motor ondersteunt deze accu de werking van comfort- en veiligheidssystemen zoals airconditioning, multimedia, rijhulpfuncties en boordelektronica. Hierdoor blijft de energievoorziening ook tijdens stilstand of fileverkeer betrouwbaar.
De uitgebalanceerde combinatie van capaciteit en startvermogen maakt dit model geschikt voor compacte en middelgrote voertuigen met een gemiddeld tot hoger stroomverbruik.
Afmetingen en installatiepunten
De batterij heeft een formaat van 278 × 175 × 190 mm en is voorzien van een B13 bodembevestiging en standaard poolindeling (AP). Controleer vóór montage altijd de beschikbare accuruimte en de specificaties van de bestaande batterij om een correcte plaatsing te waarborgen.
Een goed passende accu draagt bij aan een efficiënte werking van het start- en laadsysteem.
Kenmerkende eigenschappen van EFB-accu’s
EFB-technologie vormt een praktische oplossing voor bestuurders die een duurzamere startaccu zoeken dan een conventioneel model.
- Snelle energieopname tijdens het rijden
- Geschikt voor intensief stadsgebruik
- Langere levensduur bij herhaalde laadcycli
- Direct gebruiksklaar dankzij vooraf geladen levering
Veelgestelde vragen
Voor welk type auto is deze accu geschikt?
Deze batterij wordt vaak toegepast in voertuigen met start-stop systeem en meerdere elektrische verbruikers.
Kan ik een standaard accu vervangen door een EFB-model?
In veel gevallen wel, mits de specificaties overeenkomen. Raadpleeg bij twijfel de voertuigdocumentatie of een specialist.
Is regelmatig onderhoud noodzakelijk?
Nee, deze startaccu is gesloten en ontworpen voor langdurig gebruik zonder onderhoud.
EAN: 4016987167328
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 570500076 |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 70Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | N70 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 20.5 kg |
| Hoogte: | 190 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 760 EN |
| Lengte: | 278 mm |
| Merk: | Varta |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Blue Dynamic |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | EFB |
| Type (soort): | Start-stop accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |
Varta
Varta is een van de bekendste producenten op het gebied van accu’s en batterijen. Zowel de Varta accu als de Varta batterij zijn van een hoge kwaliteit. Dit betekent dat dit soort batterijen een lange levensduur heeft. Populair is de Varta auto accu, juist dankzij zijn hoge betrouwbaarheid. Het is hierbij wel belangrijk om voor de juiste auto accu te kiezen.
Varta accu’s
Op het gebied van auto accu’s is er heel wat verkrijgbaar. Merkloze accu’s zijn het voordeligst maar hebben een minder lange levensduur. De Varta accu voor de auto komt binnen verschillende vergelijkingen als uitstekend naar voren. Zo is er de Varta 100ah of de Varta 70ah, beide zijn dit accu’s met een extra lange levensduur.
Er is wel een verschil tussen de Varta blue Dynamic en Silver Dynamic accu’s. Wanneer de accu van de auto zwaar wordt belast dan is het beter om voor Silver Dynamic te gaan. Moderne auto’s doen het uitstekend op de Blue Dynamic accu’s. Met deze series levert Varta perfect maatwerk.
Vergeet de Varta AGM niet, zeer geschikt voor de camper, boot of jaagt. Deze accu’s zijn schokbestendig.
Varta batterijen
Varta batterijen doen het bij de consument altijd goed. De lithiumbatterij is bedoeld voor apparaten met een hoog energieverbruik. Deze batterijen gaan veel langer mee. Alkaline batterijen hebben juist weer een lage zelfontlading. Zeer geschikt voor apparaten die weinig energie verbruiken. De Varta batterijen AA zijn misschien wel de best verkochte modellen, juist vanwege de goede kwaliteit.
Varta batterijen die oplaadbaar zijn nodig? Ook deze Varta batterij is gewoon verkrijgbaar. Dankzij de vele laadcycli gaat de batterij lang genoeg mee. Hoe vaak de batterij oplaadbaar is dat hangt een beetje van de soort maar ook van het gebruik af. Bij een oplaadbare Varta batterij ligt dit tussen de 700 en 1200 keer.
Varta batterij opladers
Verschillende Varta batterijen zijn gewoon oplaadbaar. Dit betekent dat ze heel vaak hergebruikt kunnen worden. Hier is wel een Varta batterij oplader voor nodig. Het is aan te raden om ook echt voor het merk Varta in combinatie met de gelijknamige batterijen te gaan.
Geschiedenis van Varta
Een Varta accu kopen? Dan is het altijd leuk om iets over de geschiedenis achter dit bedrijf te weten. Dit Duitse bedrijf is in 1904 opgericht maar werd overgenomen door Johnson controls. Het bedrijf nam later een aantal Nederlandse bedrijven over. Bijzonder om te weten: toen Neil Armstrong in 1969 op de maan landde had hij een Varta batterij in zijn camera.
Terug naar het hier en nu en misschien wel de toekomst. Een Varta batterij bestellen is tegenwoordig heel eenvoudig. Gewoon online waarbij de producten worden thuisbezorgd. Wie had dat in 1969 kunnen denken? Of wie had kunnen denken dat de Varta accu voor de auto ooit zo in populariteit zou groeien? Varta blijft aan de weg timmeren, voor het bedrijf zelf maar bovenal voor de consument. Daarnaast zijn Varta batterijen en accu’s natuurlijk ook een veel toegepast middel binnen de industrie. Met Varta kan het alle kanten op.
Accessory Items
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 4.2 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Quality Batteries, Verbindungsweg 23, 25469, Halstenbek, Holstein, DE, www.akkusys.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
|---|---|
| Verantwoordelijke persoon | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Quality Batteries, Verbindungsweg 23, 25469, Halstenbek, Holstein, DE, www.akkusys.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
|---|---|
| Verantwoordelijke persoon | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
Similar Items
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
| Adres fabrikant | Robert Bosch GmbH, Auf der Breit 4, 76227, Karlsruhe, DE, https://www.bosch.nl/ |
|---|---|
| Verantwoordelijke persoon | IPAR Industrial Partners b.v., Columbusweg 33, 5928 LA, Venlo, info@ipar.nl |
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Exide, Im Thiergarten, 63654, Büdingen, Hessen, DE, www.exidegroup.com/de |
|---|