€ 2,30*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879600
EAN:
4250889641252
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
15.5mm x
6mm
(L x B x H)
Knoopcelbatterij voor geheugenback-up, realtime klokken in pc en notebooks en andere compacte apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 55608101501 |
| Breedte: | 15.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.08Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | V80H |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 6 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |