€ 1,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9121
EAN:
4008496245659
Gewicht:
0.002 kg
Afmetingen:
0mm x
11.6mm x
4.2mm
(L x B x H)
Varta Watch V386 SR43 1.55V knoopcel hoge afvoer 115mAh
zilveroxide batterij voor horloges.
Alternatieve namen:
Type: V386, SR43, 260, 280-41 , SR43W, 386, H, 386F, 386/301, L1142, AG12, LR43, 186, RW82, D386
High Drain = bijzonder geschikt voor horloges met alarmfunctie en verlichting & gt
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 386101111 |
| Breedte: | 11.6 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.115Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V386 |
| Gewicht: | 0.002 kg |
| Hoogte: | 4.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 386101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |