€ 1,16*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9120
EAN:
4008496245642
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
0mm x
7.9mm x
3.6mm
(L x B x H)
Varta Watch V384 SR41 1.55V knoopcel 40mAh
Zilveroxide batterij voor horloges.Alternatieve namen:
Type: V384, SR41, 247, 280-18, SR41SW, 384, 392F, 392E, 392/384
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 384101111 |
| Breedte: | 7.9 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.04Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V384 |
| Gewicht: | 0.001 kg |
| Hoogte: | 3.6 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 384101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |