€ 1,73*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9119
EAN:
4008496245956
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
0mm x
11.6mm x
2.1mm
(L x B x H)
Varta Watch V381 SR55 1.55V knoopcel 45mAh
Zilveroxide batterij voor horloges.Alternatieve namen:
Type: V381, SR55, 317, 280-27, SR1120SW, SR1120, 391/384
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 381101111 |
| Breedte: | 11.6 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.045Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V381 |
| Gewicht: | 0.001 kg |
| Hoogte: | 2.1 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 381101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |