€ 1,22*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9116
EAN:
4008496261697
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
0mm x
7.9mm x
2.1mm
(L x B x H)
Varta Watch V361 SR58 1.55V knoopcel met hoge afvoer 20mAh
zilveroxide-batterij voor horloges.
Alternatieve namen:
Type: V361, SR58, 601, 280, 53 , SR721W, 361, X SR712SWN-PB, SR721, 362/361 & gt
High Drain = speciaal geschikt voor klokken met alarmfunctie en verlichting
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 361101111 |
| Breedte: | 7.9 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.02Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V361 |
| Gewicht: | 0.001 kg |
| Hoogte: | 2.1 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 361101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |