€ 1,83*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9112
EAN:
4008496245901
Gewicht:
0.002 kg
Afmetingen:
0mm x
11.6mm x
3.6mm
(L x B x H)
Varta Watch V344 SR42 1.55V-knoopcel 100mAh
Zilveroxide-batterij voor horloges.Alternatieve namen:
Type: V344, SR42, 243, SR1136SW, 344, 344/350
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 344101111 |
| Breedte: | 11.6 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.1Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V344 |
| Gewicht: | 0.002 kg |
| Hoogte: | 3.6 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 344101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |