€ 1,22*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9103
EAN:
4008496245550
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
0mm x
7.9mm x
1.7mm
(L x B x H)
Varta Watch V315 SR67 1.55V-knoopcel 23mAh
Zilveroxide-batterij voor horloges.Alternatieve namen:
Type: V315, SR67, 614, 280-56, SR716SW, 315, HA, SR716SWN-PB, 315
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 315101111 |
| Breedte: | 7.9 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.023Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | V315 |
| Gewicht: | 0.001 kg |
| Hoogte: | 1.7 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | 315101111 |
| Spanning in volt: | 1,55V |
| Techniek: | AgO |
| Type (soort): | Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |