€ 4,95*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9880349
EAN:
4008496979400
Gewicht:
0.008 kg
Afmetingen:
0mm x
24.5mm x
7.7mm
(L x B x H)
Varta CR 2477 lithium batterij knoopcel CR2477 batterij
Lithium knoopcellen worden gebruikt in kleine apparaten zoals elektronische spellen, alarmsystemen, rekenmachines, autosleutels en medische apparaten.
- Betrouwbare voeding
- Compact ontwerp
- Hoge capaciteit
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6477101401 |
| Breedte: | 24.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.56Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | CR2477N |
| Gewicht: | 0.008 kg |
| Hoogte: | 7.7 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |