€ 1,13*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9161
EAN:
4008496276929
Gewicht:
0.005 kg
Afmetingen:
0mm x
24.5mm x
3mm
(L x B x H)
Varta CR 2430 lithium knoopcel
knoopcel voor diverse toepassingen, bijv. In afstandsbedieningen, zakrekenmachines en als horlogebatterij
- betrouwbare voeding
- compact ontwerp
- hoge capaciteit
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6430101401 |
| Breedte: | 24.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.3Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | CR2430 |
| Gewicht: | 0.005 kg |
| Hoogte: | 3 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |