€ 2,95*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9881294
EAN:
4008496992737
Gewicht:
0.051 kg
Afmetingen:
0mm x
23mm x
5.4mm
(L x B x H)
Varta CR 2354 lithium batterij knoopcel CR2354 batterij
lithium knoopcellen voorzien kleine apparaten zoals weegschalen, speelgoed, alarmsystemen, rekenmachines of autosleutels van elektriciteit.
- betrouwbare energietoevoer
- compact ontwerp
- hoge capaciteit
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6354101401 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.565Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij |
| Fabrikantcode: | CR2354 |
| Gewicht: | 0.051 kg |
| Hoogte: | 5.4 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |