€ 0,77*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9192
EAN:
4008496276882
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
0mm x
20mm x
3.2mm
(L x B x H)
Varta CR2032 lithium knoopcel
knoopcel voor diverse toepassingen, bijvoorbeeld in weegschalen, afstandsbedieningen, zakrekenmachines en als horlogebatterij
- betrouwbare voeding
- hoge capaciteit
- niet oplaadbaar
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 60000001003 |
| Breedte: | 20 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.23Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | CR2032 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 3.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |