€ 10,16*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9881404
EAN:
4250889660178
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
0mm x
20mm x
3.2mm
(L x B x H)
Profiteer van het prijsvoordeel van de 10-pack CR2032 batterij
De CR2032-knoopcel is de meest voorkomende lithium-knoopcel. Het zit in veel kleine elektrische apparaten, bijvoorbeeld in autosleutels met radio, huishoudweegschaal, weegschaal, afstandsbedieningen en zaklampen. Voor elk apparaat zijn vaak meerdere batterijen nodig.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881404 |
| Breedte: | 20 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.23Ah |
| Categorie: | Knoopcel batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | CR2032 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 3.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | Li-MnO2 |
| Type (soort): | Autosleutel batterij, Horloge batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |