€ 11,27*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9141
EAN:
4008496165629
Gewicht:
1.048 kg
Afmetingen:
120mm x
130mm x
70mm
(L x B x H)
VARTA 4R25-2 Work 6V lantaarnbatterij
De belichaming van de batterij voor veel Varta. Hoge kwaliteit en constante technologische ontwikkeling op het gebied van batterijen. Varta produceert ook andere producten zoals opladers, powerbanks, draadloze opladers en zaklampen.
- High Performance Quality Made in Germany
- Diverse toepassingsgebieden
- Meer dan 130 jaar ervaring
We raden onze speciale batterijen aan voor continu gebruik. Of het nu gaat om bouwplaatsverlichting, zwaailichten, continulichtlampen of XXL-zaklampen. Met deze batterijen kunt u alle energie-hongerige apparaten laten werken.
Elk type batterij dat aan uw behoeften voldoet:
- Verschillende maten en vormen < LI> Lange duurzaamheid
- Lekvrij
- Constante innovatie
- VARTA Made in Germany
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 540101111 |
| Breedte: | 130 mm |
| Capaciteit in Ah: | 17Ah |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Worklight 540 |
| Gewicht: | 1.048 kg |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 120 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Productlijn: | Zaklamp |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | Zn-MnO2 |