€ 19,44*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881674
EAN:
4008496996049
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
72mm x
138mm x
13.5mm
(L x B x H)
Snelle draadloze oplader van Varta voor het draadloos opladen van smartphones
Liggen - opladen - klaar!
De draadloze Qi-oplader maakt het eenvoudig en automatisch opladen van Qi-compatibele smartphones mogelijk zonder plug of kabel met inductielaadprocessen. De mobiele telefoon, tablet of smartwatch wordt eenvoudig op de oplader geplaatst en vervolgens opgeladen met onbeperkte laadsnelheid. Dankzij het moderne en compacte ontwerp past de QI draadloze oplader in elke zak.
Een vereiste is een Qi-compatibele mobiele telefoon (bijv. Van Samsung Galaxy S7, van iPhone8) of een bijbehorend accessoire of hoesje (Qi-hoesje) of een Ontvanger (Qi-Receiver).
Eigenschappen:
- voor alle Qi-apparaten smartphones, tablets, smartwatches, activity trackers
- verwijderbare standaard voor drie verschillende positioneringsopties
- Aluminium en koolstofoptische elementen
- compact ontwerp voor onderweg
Technische gegevens:
- Spanning: 100V - 240V
- Uitgang: 5W / 10W
- inclusief 75 cm Mirco USB-oplaadkabel
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 57912101111 |
| Breedte: | 138 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 57912101111 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 13.5 mm |
| Lengte: | 72 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Pooluitvoering: | Mirco USB |
| Productlijn: | Oplader telefoon |