€ 17,96*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9883155
EAN:
4008496987238
Gewicht:
0.237 kg
Afmetingen:
280mm x
135mm x
40mm
(L x B x H)
VARTA Indestructible F20 Pro2AA met batterijen
Deze zaklamp wordt geleverd inclusief batterijen zodat wanneer deze geleverd wordt, u deze gelijk in gebruikt kunt nemen.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 18711101421 |
| Breedte: | 135 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 18711101421 |
| Gewicht: | 0.237 kg |
| Hoogte: | 40 mm |
| Lengte: | 280 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Productlijn: | Pro Mignon |