€ 0,85*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9170
EAN:
4008496273676
Gewicht:
0.009 kg
Afmetingen:
0mm x
11.6mm x
4.2mm
(L x B x H)
Varta V12GA LR43-knoopcel
Voor gebruik in zaklampen, klokken en elektronische timers.Alternatieve namen: V12GA, LR43, 186, 84, LR1142
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 4278101401 |
| Breedte: | 11.6 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.08Ah |
| Categorie: | Foto batterij |
| Fabrikantcode: | 4278101401 |
| Gewicht: | 0.009 kg |
| Hoogte: | 4.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 1,5V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Camera batterij, Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |