€ 2,12*
Leverbaar, levertijd: 1 werkdag. Op werkdagen voor 15:30u besteld, volgende werkdag in huis!
Productnummer:
9876698
EAN:
4008496747313
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
0mm x
10.3mm x
28.5mm
(L x B x H)
Varta Professional Electronics V23GA A 23, E 23 A, MN 21, 23 AE, L1028 12V 2-pack blisterverpakking
Toepassing bijv. Voor garagedeuropener, garagedeurafstandsbediening, garagedeurradio, meetapparatuur en vele andere apparaten.
Voor Hörmann handzender HS1, HS2, HS4, HSM2, HSM4, HSS4
Technische gegevens:
Type: V23GA, A23, E23A, MN21, 23AE, L108
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 4223101402 |
| Breedte: | 10.3 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.05Ah |
| Categorie: | Foto batterij |
| Fabrikantcode: | 4223101402 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 28.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Professional Electronics |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Camera batterij, Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |