€ 2,29*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9168
EAN:
4008496274055
Gewicht:
0.004 kg
Afmetingen:
0mm x
13mm x
25.2mm
(L x B x H)
Varta 6V batterij V4034 PX 4LR44 4LR A544 476A
Alkaline batterij voor afstandsbedieningen en andere elektrische apparaten.Alternatieve namen:
V4034PX, 4LR44, 4LR, A544, 476A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 4034101401 |
| Breedte: | 13 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.1Ah |
| Categorie: | Foto batterij |
| Fabrikantcode: | 4034101401 |
| Gewicht: | 0.004 kg |
| Hoogte: | 25.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Electronics |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Camera batterij, Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |