€ 4,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
400155
EAN:
4008496680399
Gewicht:
0.02 kg
Afmetingen:
0mm x
10.5mm x
44.5mm
(L x B x H)
Varta Ultra Lithium voorheen Professional Lithium L92 Micro AAA dubbele blisterverpakking
De belichaming van de batterij voor veel Varta. Hoge kwaliteit en constante technologische ontwikkeling op het gebied van batterijen. Varta produceert ook andere producten zoals opladers, powerbanks, draadloze opladers en zaklampen.- Batterijrecycling voor duurzaamheid
- Toonaangevende fabrikant van consumentenbatterijen
- Diverse toepassingsgebieden
Vertrouw daarom op VARTA ULTRA LITHIUM:
- VARTA Made in Germany
- Superlicht
- Hoge kwaliteit
- lekvrij
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6103301402 |
| Breedte: | 10.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.1Ah |
| Categorie: | AAA batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | L92 |
| Gewicht: | 0.02 kg |
| Hoogte: | 44.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Ultra Lithium |
| Spanning in volt: | 1,5V |
| Techniek: | Lithium |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |