€ 7,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9885756
EAN:
4008496884292
Gewicht:
0.049 kg
Afmetingen:
0mm x
10.5mm x
44.5mm
(L x B x H)
Varta AAA batterij 56743101404 4stuk(s) 1.2 0.55Ah
Deze oplaadbare batterij is al vooropgeladen en kan dus direct na het uitpakken worden gebruikt.
Zelfs na een jaar gebruik kan deze batterij nog tot 80% van zijn originele capaciteit behouden.
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 56743101404 |
| Breedte: | 10.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.55Ah |
| Categorie: | AAA batterij |
| Fabrikantcode: | 56743101404 |
| Gewicht: | 0.049 |
| Hoogte: | 44.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Recharge Power |
| Spanning in volt: | 1.2 |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |