€ 6,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9153
EAN:
4008496550616
Gewicht:
0.052 kg
Afmetingen:
0mm x
10.5mm x
44.5mm
(L x B x H)
Solar and Telephone Akku Varta AAA 800mAh
De Varta Accu Micro AAA met 800mAh is bijzonder geschikt voor gebruik in zonnelampen en telefoons, waar een klein ontwerp nodig is.
Eigenschappen:
- voorgeladen en klaar voor gebruik
- Lage zelfontlading
- Geschikt voor alle gangbare NiMH-laders
Varta, de toonaangevende fabrikant van draagbare batterijen in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Geavanceerde technologieën en de ontwikkeling van duurzame producten maken deel uit van het milieubeleid van de onderneming.
ÂÂ
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 56703101404 |
| Breedte: | 10.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | AAA batterij, AAA oplaadbare batterij, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | 56703101404 |
| Gewicht: | 0.052 kg |
| Hoogte: | 44.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | Recharge |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |