€ 0,51*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876621
EAN:
4008496356652
Gewicht:
0.011 kg
Afmetingen:
0mm x
10.5mm x
44.5mm
(L x B x H)
Varta Industrial Pro alkaline batterij Micro AAA
De Varta Industrial Pro is de alkaline batterij voor professioneel gebruik. Industrial Pro is de verdere ontwikkeling van de beproefde Industrial-serie.
De voordelen van de Varta Industrial Pro
- Nieuwste Varta Alkaline-technologie
- zeer hoge capaciteit
- kleine verpakking
- Made in Germany
| Aantal stuks: | 1 |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 4003211111 |
| Breedte: | 10.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.142Ah |
| Categorie: | AAA batterij |
| Fabrikantcode: | 4003 |
| Gewicht: | 0.011 kg |
| Hoogte: | 44.5 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Industrial Pro |
| Spanning in volt: | 1,5V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |